Положення про проведення Чемпіонату серед ветеранів пляжного волейболу – 2022 року

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

  1. Мета та задачі
  2. популяризація волейболу серед населення, розширення глядацької аудиторії;
  3. подальший розвиток волейболу в Україні та регіонах;
  4. залучення підростаючого покоління до регулярних занять волейболом;
  5. підвищення майстерності волейболістів;
  6. визначення переможця «Чемпіонату серед ветеранів пляжного волейболу – 2022»

1.2 Змагання проводяться за офіційними правилами пляжного волейболу FIVB

2. КЕРIВНI ОРГАНИ ЗМАГАНЬ

2.1  Загальне керівництво здійснює Громадською організацією «Асоціація Ветеранів Пляжного Волейболу України».

2.2Безпосереднє керівництво здійснює Арбітражна колегія міста (області), що проводить етап «Чемпіонат серед ветеранів пляжного волейболу – 2022»

3.  ТЕРМIНИ ТА МIСЦЯ ПРОВЕДЕННЯ

3.1  Чемпіонат складається з трьох етапів.

Перший етап туровий. Тури Чемпіонату проводяться з січня по грудень (в зимовий час тури можуть проводитися в критих залах на території України та за її кордонами). Місце та дата проведення кожного з турів визначається окремо та вноситься в загальний календар.

Другий етап – Кубок серед ветеранів пляжного волейболу – 2022 року. Місце та дата проведення визначається окремо.

Третій етап – Фінальний тур Чемпіонату  серед ветеранів пляжного волейболу – 2022 року, місце та дата визначається окремо.

Також додатково є необмежена кількості дружніх етапів, які можуть проходити на території всієї країни та за її кордонами.

*Строки та місця проведення можуть бути змінені. Про зміни буде повідомлено окремим документом.

4. СИСТЕМА ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ

4.1 Чемпіонат та Кубок серед ветеранів пляжного волейболу  є відкритим міжнародним чемпіонатом. До участі допускаються всі бажаючі: команди збірні країн, областей, міст, відомств, спортивних товариств, клубів, та окремі особи, які своєчасно надали заявку на участь у турнірі. Кількість команд-учасниць змагань не обмежена.

4.2 До мандатної комісії необхідно подати заявочний аркуш відповідного зразка на участь команди у змаганнях, завірений лікарем, паспорт, копія ідентифікаційного коду.

4.3. Чемпіонат та Кубок проводиться серед чоловіків та жінок. Мінімальний вік чоловіків 30 років (1992 р.н.) та необмежений для жінок. Чемпіонат та Кубок проводиться за категоріями «Men 90+» та «Girls», а також за побажаннями організаторів, можуть бути проведені змагання в категоріях «Men», «Men 80+», «Men 85+», «Men 100+», «Men 110+», «Men 120+», «Men 130+» та «Mix». Вік гравців у категоріях визначається за роком народження. Якщо ігри двох різних категорій співпадають на один час, то пріоритетними є категорії Men «90+» та «Girls».

 Перший етап Чемпіонату проводиться за турнірною схемою. На першому турі першого етапу всі місця команд визначаються за поточним рейтингом. Турнірна сітка залежить від кількості заявлених команд та побажань організаторів. 

Починаючи з другого туру першого етапу змагання проводяться за турнірною схемою. До основної сітки потрапляє 8 команд з найвищим рейтингом. Всі інші команди грають кваліфікацію. Кількість команд основної сітки може бути змінена за бажанням організатора.

Всі команди, які не зможуть пройти до основної сітки можуть зіграти в додатковому турнірі  «lucky loser» (якщо буде можливість проведення даного заходу) .  Всім учасникам цього турніру нараховуються рейтингові очки відповідно до додатку 2.

4.4 Категорії  Men «90+» та «Girls» грають з трьох партій. Дві партії граються до 21 очка. При рахунку 20:20 гра продовжується до тих пір, поки одна команда не набере перевагу у два очка. В третій партії до 15 очок. При рахунку 14:14 гра продовжується до тих пір, поки одна команда не набере перевагу у два очка.

4.5. Нарахування очок за категоріями: Men  «90+» та «Girls».

У поточному сезоні визначається командний і особистий рейтинги. Особистий рейтинг нараховується лише учасникам громадської організації  «Асоціація Ветеранів пляжного волейболу України». Для вступу в громадську організацію потрібно лише подати заявку на сайте організації. Гравці які не вступили до громадської організації  «Асоціація Ветеранів пляжного волейболу України» можуть приймати участь у всіх турнірах, але без нарахування рейтингу.

Особистий рейтинг дозволяє гравцю змінювати партнера протягом року. Кожному гравцю надається половина очок, отриманих командою в турнірах. Командний рейтинг визначається сумою очок гравців конкретної команди. Рейтингові турніри: всі тури які проводить громадська організація «Асоціація Ветеранів Пляжного Волейболу України»  (тури, кубок та фінал). Індивідуальний рейтинг гравця складається з суми рейтингових очок шести найкращих турнірів (за очками) для даного гравця за останні 52 тижні (один календарний рік). Очки, зароблені на фіналі, згоряють тільки після чергового фіналу, незалежно від їх строків проведення Рейтинг команд визначає місце та право участі команди в основній сітці або в кваліфікаційному турнірі. При однаковій кількості рейтингових очок, або їх відсутності, місце команди визначається за жеребкуванням(терміном подачі заявки).

 За всі змагання в інших категоріях рейтинг нараховується за очками які наведенні в Додатку 2.

Додаток 1.

Місце12345-67-89-1213-1617-2425 та нижче
Очки403632282420161284

Додаток 2.

Місце12345-67-89-1213-1617-2425 та нижче
Очки2018161412108642

4.6 Фінал проходитиме за турнірною схемою.  Категорії  «90+» та «Girls» грають за турнірною схемою на 32 команди. До основної сітки потрапляє 8 команд з найвищим рейтингом. Всі інші команди грають кваліфікацію. Кількість команд основної сітки може бути змінена за бажанням організатора.

Переможцем Чемпіонату стає команда, що перемогла у фінальному етапі.

4.7 На кожному додатковому етапі організатори залишають за собою право обирати категорію для проведення змагань, систему гандикапів та систему проведення.

5.  ФІНАНСОВІ ВИТРАТИ

5.1 Витрати гравців команд, учасників турніру по оплаті проїзду, харчування, проживання та інші проводяться за рахунок організації, що відряджає.

5.2 Медичне забезпечення, охорона громадського порядку, витрати на оплату суддівства, за рахунок організації, яка здійснює безпосереднє керівництво змаганнями .

6. НАГОРОДЖЕННЯ

6.1 Команда, яка посіла 1-3 місце на етапі нагороджується кубками, медалями, грамотами та цінними подарунками за бажанням організатора.


Оргкомітет

Залишити відповідь